Vaše registrační sídlo

Zahajujete podnikání a přemýšlíte, kam umístit sídlo společnosti? Nebo už podnikáte a neustálé stěhování provozovny a následné běhání po úřadech při změně sídla vašeho podniku vás už unavilo? Pak právě pro vás by mohlo být řešením tzv. registrační sídlo.

Administrativní služby v ceně

Samozřejmou součástí pronájmu sídla je i zajištění potřebných administrativních služeb jako je příjem a přeposílání pošty, telefonní a faxové služby a krátkodobé pronájmy plně vybavených zasedacích místností. Veškeré služby jsou poskytovány v administrativních budovách.

Kompletní virtuální kancelář

Novinkou na trhu je skutečná virtualita kanceláře, kdy nájemce po přihlášení přes webové rozhraní získá přístup do elektronické knihy došlé pošty, faxů a telefonních hovorů, kde si vše může online naskenované prohlédnout nebo si poslechnout nahraný telefonní hovor, hlasovou zprávu atd. Na všechny události je klient upozorňován i prostřednictvím e-mailu.

S tím, jak se celá společnost digitalizuje, výrazně roste zájem o řešení podnikání přes internet, a s tím i poptávka po registračních sídlech a virtuálních kancelářích. Outsourcing proniká do všech myslitelných oborů a pronájem sídla už mezi ně rovněž pevně patří.

Zdroj: http://www.ipodnikatel.cz/Zahajeni-podnikani/registracni-sidlo-spolecnosti-alternativa-pro-podnikatele-bez-stale-provozovny.html

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *