Virtuální sídlo – legalita

Každá firma musí mít ze zákona sídlo firmy. Pokud ale pro své podnikání nepotřebujete kancelář, ideálním řešením je virtuální sídlo, které vám významně ušetří za nákladné prostory, a navíc tak můžete získat i prestižní adresu.

Virtuální kanceláře jsou stále oblíbenou volbou IT specialistů, poradců, redaktorů a dalších profesí, které lze snadno vykonávat doma. Také nabízejí nejlepší řešení pro korporace, které nemají trvalou kancelář na území České republiky, nebo i pro firmy, které sídlí kdekoliv po ČR, ale touží například po sídle firmy v hlavním městě.

Legitimní řešení nejen pro začínající podnikatele

V České republice je dnes na virtuální adrese více než 10 % z celkového počtu společností. Patří mezi ně především nově zakládané společnosti, které nepotřebují vlastní kancelář, ale chtějí využívat výhody virtuálního sídla. Virtuální sídlo společnosti je v dnešní době pro podnikatele nejen legální, ale i naprosto legitimní řešení.

Pořiďte si za skvělou cenu virtuální sídlo své firmy na lukrativní adrese v Praze a zvyšte si tak prestiž a důvěryhodnost u klientů či obchodních partnerů. Získáte tak nejen korespondenční a registrační adresu do obchodního rejstříku, ale i kvalitní administrativní služby.

Asistentka virtuálního sídla vám bude přebírat poštu a může vám ji dle vašich instrukcí třeba přeposlat nebo nascanovat a zaslat emailem. Samozřejmostí je také přijímání telefonních hovorů a předávání vzkazů. Pro své pracovní schůzky si na adrese svého virtuálního sídla můžete také krátkodobě pronajmout kanceláře i zasedací místnosti.

Zdroj: http://sdeleni.idnes.cz/potrebujete-virtualni-sidlo-nebojte-toto-reseni-je-zcela-legalni-pyv-/eko-sdeleni.aspx?c=A160304_122241_eko-sdeleni_ahr

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *